آگهی و تبلیغات

تبلیغات دیداری
رادیو معدن به عنوان یک سایت تخصصی و حرفه‎ای در حوزه معادن و صنایع معدنی، محل مناسبی برای نمایش تبلیغات و آگهی‎های بازرگانی شما در حوزه‎های مختلف و فعالیت‎های مرتبط می‎باشد. تعداد جایگاه‎های تبلیغاتی در رادیو معدن برخلاف دیگر سایت‎ها محدود بوده و همین امر علاوه بهتر دیده شدن تبلیغات، احتمال کلیک بر روی بنرها را نیز افزایش می دهد.

تبلیغات شنیداری
با توجه به اینکه عمده مخاطبان رادیو معدن مخاطبان شنیداری هستند و بر طبق آمار گرفته شده، عموما هر فایل صوتی بطور متوسط تا ده هزار بار توسط اشخاص معدنی شنیده می شود. تاثیرگذارترین نوع تبلیغات در رادیو معدن تبلیغات شنیداری شناخته شده است که در درجه اول به صاحبان شرکت‎ها و سازمان‎های بزرگ توصیه می شود. همچنین یک فایل صوتی منتشر شده در اینترنت هیچگاه حذف نخواهد شد و مداوما میان کاربران اینترنتی به اشتراک گذاشته می شود. در این نوع از تبلیغات در انتهای پادکست‎های جدیدی که از رادیو معدن منتشر می‎شود، نام برند تجاری شرکت مورد نظر به عنوان حامی مالی و اسپانسر به صورت صوتی ذکر می شود. (بعنوان مثال گفته می‎شود: با حمایت مالی شرکت ….)

تیزر تبلیغاتی صوتی
تیزر تبلیغاتی صوتی هم برای معرفی یک شرکت یا محصول و هم برای اعلان یک رویداد مهم و تخصصی مرتبط با معدن و صنایع معدنی به مشتریان ارائه می‎شود. به این صورت که مشتریان لازم است یک متن مختصر و مفید از آنچه را که تمایل دارند به صورت صوتی و در قالب تبلیغات بیان کنند آماده و جهت بررسی برای رادیو معدن ارسال بفرمایند. رادیو معدن نیز متن را بازبینی و در صورت نیاز ویرایشی را بروی آن اعمال خواهد کرد. سپس جهت تایید نهایی مشتری، برای او ارسال می‎شود. در صورت تایید نهایی از سوی مشتری و پرداخت هزینه، کار ساخت تیزر تبلیغاتی صوتی استارت زده خواهد شد و پس از تکمیل، فایل صوتی با فرمت mp3 در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

نام شرکت، سازمان یا موسسه (الزامی)

زمینه فعالیت (الزامی)

تلفن همراه (الزامی)

تلفن ثابت با پیش شماره (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس شرکت (الزامی)

متن و لینک آگهی (الزامی)

نوع تبلیغات را انتخاب کنید (الزامی)

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای رادیو معدن محفوظ است. (دارای مجوز رسمی به شماره ۷۷۵۷۹ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)