امروز: ۲۰۲۱/۰۱/۲۵ آی پی شما: ۱۷۲.۶۸.۶۵.۱۸۸

قوانین و مقررات

ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ به ﻟﺰوم اطلاع‎رسانی تخصصی در حوزه معدن و صنایع معدنی ایران بعنوان صنعتی پویا، رقابتی، کارآفرین و اشتغال‎ساز، این رسانه تخصصی تمام تلاش خود را به کار بسته تا با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی به تولید محتوای صوت و تصویر تخصصی مهندسی معدن بپردازد و صحت محتوای تولیدی توسط خود را با نگاهی علمی و کارشناسی اعتبار ببخشد.

لذا چنانچه خلاف خبر، مطلب یا محتوایی قابل اثبات باشد: مخاطبین گرامی می توانند از بخش ارتباط با ما، با ارائه مستندات و مدارک معتبر و قابل استناد به ما گزارش نموده و ما پس از دریافت درخواست کتبی به انضمام مدارک قابل ارائه شان، پس از انجام بررسی های لازم جهت اعتبارسنجی مستندات، آن را از روی سایت رادیو معدن حذف خواهیم کرد. لازم به ذکر است، جهت صیانت از محتوای مخاطبان گرامی، این رسانه به هیچ وجه صرفا با ارائه یک درخواست شفاهی و بدون ارائه مدرک و مستندات کافی اقدام به حذف محتوای خود نخواهد کرد، لازم به ذکر است، این رسانه اجازه حذف یا ویرایش محتوایی را که از این رسانه از طریق وب سایت نگاه صدا و سیما پخش می‎شود، ندارد.

لذا رادیو معدن به هیچ عنوان در برابر هیچ نوع ادعایی اعم از حقوقی و یا کیفری و یا سوء برداشت از اشتباهات تایپی یا لفظی و اطلاعات نادرست واصله از سایر افراد و مبادی حقیقی و حقوقی، مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

رادیو معدن در راستای بهبود کیفیت و اثر بخشی قوانین در صیانت از منافع جامعه شریف معدنی کشور و بازدارندگی از تخلفات و سوء استفاده از رسانه، در هر زمان می‎تواند، نسبت به بروزرسانی در ساختار قوانین و شرایط استفاده از خدمات خود اقدام نماید، و آخرین تغییرات در همین صفحه به اطلاع مخاطبین گرامی خواهد شد. استفاده از خدمات و محتوای این رسانه و تمامی رسانه های تحت سرپرستی آن به منزله پذیرش آخرین نسخه از این توافق نامه است.

رادیو معدن با مجوز رسمی از سازمان محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت میکند

آمار رسانه: ۴ پادکست و ۱۰ فیلم ، بازدید کل: ۹۹۲۸۷ | تلویزیون معدن