تاریخچه

رادیو معدن، اولین و تنها رسانه تخصصی مبتنی بر صوت مهندسی معدن ایران، در تاریخ سی‎ام دی‎ماه ۱۳۹۱ توسط مهندس علی دوستی (کارشناس ارشد اکتشاف معدن)، با شعار “رسانه برتر مهندسی معدن ایران” راه‎اندازی شد. این رسانه محتوای خبری و علمی مهندسی معدن را در قالب فایل‎های صوتی منتشر می‎کند. تاکنون نزدیک به ۴۵۰۰ دقیقه فایل صوتی تخصصی در این رسانه تولید شده است.

مالکیت مادی و معنوی:
برند “رادیو معدن” در دسته بندی های مطبوعات (طبقه ۱۶)، پخش رادیوئی، پخش ماهواره ای (طبقه ۳۸)، تولید برنامه های رادیوئی و تلویزیونی (طبقه ۴۱)، در تاریخ ۹ ام مردادماه ۱۳۹۶ در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نام آقای مهندس “علی دوستی” به ثبت رسیده است و تمامی حقوق مادی و معنوی آن برای شخص ایشان محفوظ است.

رادیو معدن تاکنون حامی رسانه ای نمایشگاه ماینکس ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ ایران کان مین ۲۰۱۵، دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته کیش، اولین کنفرانس ملی مدیریت مخاطرات در معادن و فضاهای زیرزمینی و… بوده است. لیست دستاوردها و خدمات

رادیو معدن مفتخر است که در حال حاضر با حمایت مستقیم مهندس محمدامین فرهادی و شرکت خدمات گردشگری پارسیان گیتی شید فعالیت می نماید.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای رادیو معدن محفوظ است. (دارای مجوز رسمی به شماره ۷۷۵۷۹ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)