تاریخچه

رادیو معدن، اولین و تنها رسانه تخصصی مبتنی بر صوت مهندسی معدن ایران، در تاریخ سی‎ام دی‎ماه ۱۳۹۱ توسط مهندس علی دوستی (کارشناس ارشد اکتشاف معدن)، با شعار “رسانه برتر مهندسی معدن ایران” راه‎اندازی شد. این رسانه محتوای خبری و علمی مهندسی معدن را در قالب فایل‎های صوتی منتشر می‎کند. تاکنون نزدیک به ۴۵۰۰ دقیقه فایل صوتی تخصصی در این رسانه تولید شده است.

مالکیت مادی و معنوی:
برند “رادیو معدن” در دسته بندی های مطبوعات (طبقه ۱۶)، پخش رادیوئی، پخش ماهواره ای (طبقه ۳۸)، تولید برنامه های رادیوئی و تلویزیونی (طبقه ۴۱)، در تاریخ ۹ ام مردادماه ۱۳۹۶ در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نام آقای مهندس “علی دوستی” به ثبت رسیده است و تمامی حقوق مادی و معنوی آن برای شخص ایشان محفوظ است.

رادیو معدن تاکنون حامی رسانه ای نمایشگاه ماینکس ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ایران کان مین ۲۰۱۵، دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته کیش، اولین کنفرانس ملی مدیریت مخاطرات در معادن و فضاهای زیرزمینی و… بوده است. لیست دستاوردها و خدمات

رادیو معدن مفتخر است که در حال حاضر با حمایت مستقیم دکتر سید علیرضا آشفته و شرکت مهندسین مشاور ژئودالامپر فعالیت می نماید.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای رادیو معدن محفوظ است. (دارای مجوز رسمی به شماره ۷۷۵۷۹ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)