اهداف و آرمان ها

رادیو معدن همواره برای پیشرفت صنایع معدنی ایران تلاش می کند و همواره از معدن و صنایع معدنی ایران حمایت کرده و خواهد کرد، رادیو معدن می کوشد تا با اطلاع رسانی دقیق، تخصصی و به موقع اخبار مربوط به همایش ها و نمایشگاه های تخصصی، اطلاعات مربوطه را به حضور کارشناسان و متخصصین این حوضه برساند با امید به اینکه با ایجاد رونق استقبال به شرکت در این گردهمایی های بزرگ که بی شک هر ساله با صرف هزینه های هنگفت برگزار می شوند، بتوانند با کمک یکدیگر و با روی هم گذاشتن دانش تخصصی خود گره ای از مشکلات بخش معدن بردارند.

در درجه دوم رادیو معدن سعی دارد بخش معدن را برای عموم مردم ایران بیشتر توضیح دهد تا این رشته تخصصی ناشناخته و لوکس برای عموم سرمایه گذارن بزرگ داخلی ملموس تر شود، رادیو معدن معتقد است این امر باعث بوجود آمدن توجه بیش از پیش سرمایه گذاران به بخش معدن شده و فرصت های بزرگ سرمایه گذاری را در بخش معدن کلید خواهد زد.

در نهایت فعالیت رادیو معدن بزودی با جذب یک سرمایه گذار به یک روال روزانه و حتی شاید ۲۴ ساعته تبدیل خواهد شد. در مقابل رادیو معدن آماده ارائه کلیه خدمات تجاری و برندینگ خود به سرمایه گذار و اسپانسر منتخب خواهد بود.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای رادیو معدن محفوظ است. (دارای مجوز رسمی به شماره ۷۷۵۷۹ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)